חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אסיה :בילויים ותיירות
עבודה בסינגפור|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

שוקל למצוא עבודה במזרח? עבודה בסינגפור היא רעיון מצוין.

המחשבה על תעסוקה בחוץ לארץ, ובעיקר במזרח, מפתה צעירים רבים שמחפשים להתפרנס בסביבה שונה, מעניינת והרפתקנית. ובאמת, ניתן למצוא משרה במדינות שונות בעזרת חברות ישראליות המסייעות בכך. אך מה שלא הרבה יודעים עדיין הוא שגם עבודות בסינגפור נהיו אופציה ממשית בשנים האחרונות עבור אותם צעירים, בואו ונראה כיצד זה נעשה.עבודה בסינגפור

כל מדינה שמבקרים בה מליוני תיירים מדי שנה מהווה פוטנציאל אדיר לעשיית רווחים גבוהים ביותר. כל מי שמחפש לקחת חלק בעוגה הזאת בהחלט יכול להנות ממה שיש לסינגפור להציע.

על מנת למצוא להתפרנס במדינה לא תיאלצו ללמוד שפה חדשה חודשים מראש ולהרגיש שאתם לא חלק מן המקום. סינגפור דוברת אנגלית ולכן גם אם יש לכם רמת אנגלית בסיסית ביותר תוכלו להסתדר בה ללא בעיה.

 עבודה בסינגפור- במה?

  • לאלו מכם שהעבירו את השירות הצבאי ביחידה קרבית או כמפקדים, משרה כמאבטחים תוכל להתאים מאוד וזאת משום שתגיעו כבר עם סוג מסויים של ניסיון וההכשרה תהיה לכם קלה ומהירה.
  • אפשרות נוספת (שלרוב מדברת יותר אל האופי האימהי של המין הנשי) היא להתפרנס כאופר- מטפלת בילדים בבית משפחה. לעיתים המשרה תכלול גם ביצוע מטלות בית פשוטות.
  • תעסוקה בעגלות המכירה ברחבי הקניונים שבמדינה היא אטרקטיבית ביותר מאחר ותיירים רבים תוקפים את הקניונים מדי יום במטרה למצוא מוצרים שונים לקנייה. בדוכנים תוכלו למכור למשל את מוצרי ים המלח המבוקשים ומוצרי יופי וקוסמטיקה רבים אחרים.

עבודה בסינגפור- כיצד?

אם חשבתם שתצטרכו למצוא את מקומות התעסוקה לבדכם, חישבו שנית! חברות ישראליות ישמחו לסייע ולייעץ לכם במציאת עבודה במזרח שתתאים לכם ולכישורים שלכם. ההצלחה שלכם היא גם ההצלחה שלהם ולכן האינטרס להרוויח הרבה כסף הוא משותף לכולם. הקפידו למצוא חברה בעלת אמינות וניסיון שתדע לדאוג לכם בזמן השהות שם ולא תפקיר אתכם לבד.

משרה במכירות דורשת מוטיבציה ורצון להרוויח סכומי כסף נדיבים, יחסי אנוש טובים, כריזמה, פילפליות והרבה שמחת חיים. חושבים שאתם מתאימים? השאירו לנו כמה פרטים ליצירת קשר ונאתר עבורכם את מקומות התעסוקה בצ'יק צ'ק!
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :