חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אפריקה :מגורים בחו"ל
עבודה באפריקה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 טיפים לנסיעה לצורך עבודה באפריקה

זה לא סוד שמעבר לים יש הזדמנויות תעסוקה שאין בארצינו הקטנטונת.  צעירים רבים אחרי צבא וגם משפחות שלמות חושבים מדי שנה על מעבר לתקופה ארוכה או קצרה למען מציאת עבודה באפריקה או במקומות אחרים בעולם. משרה בחוץ לארץ יכולה להיות ריווחית יותר וגם חווייתית מאוד ולכן רוב הסיכויים שתשאיר אצלכם טעם מתוק בפה כשתחזרו ארצה.עבודה באפריקה

כמה עצות מועילות לפני שאתם אורזים:

·         חברה אמינה ורצינית- תעסוקה בחוץ לארץ היא לא עניין של מה בכך. יש לשלב בין הרבה גורמים ולתאם דברים מספיק זמן מראש בלי להשמיט אף אלמנט חשוב. אם אין לכם ניסיון ואתם לא מכירים היטב את היבשת אליה אתם עומדים לצאת, כדאי מאוד ליצור קשר עם אחת החברות שתתווך ביניכם לבין מעסיקים בניכר ותדאג לצייד אתכם בכל המידע הנחוץ ובארגון האישורים השונים שתזדקקו להם. חשוב מאוד שתרגישו כי יש לכם על מי לסמוך.

·         הגדירו את התקופה- נסו לתחום עד כמה שניתן את תקופת הזמן שתעבירו במקום היעד. האם נסיעה ארוכה יכולה לבוא בחשבון או האם זו נסיעה זמנית לכמה חודשים בלבד? אולי אפילו רילוקיישן לכמה שנים תהיה אופציה שתוכלו לשקול. כשתדעו את הזמן המוערך לנסיעה, תוכלו לתכנן את הדברים בצורה טובה יותר.

·         שאלו את עצמכם... האם אתם בנויים לנסיעה? האם חלמתם כל השנים על חווייה רצינית שתראה לכם עולם ותשנה לכם את החיים? האם אתם זקוקים לשינוי ולא רוצים ללכת בתלם כמו כולם? האם אתם רוצים לכבוש את העולם ולעשות כסף באמת גדול?

·         קחו אתכם ציוד מהבית- תעסוקה באפריקה תדרוש מכם הבאת ציוד מסויים מן הארץ שיהיה קשה למצוא במקומות אחרים. בידקו מה חשוב שיהיה אתכם ועירכו סדר עדיפויות כדי לא להעמיס על עצמכם יותר מדי.

אל תפספסו את ההזדמנות... זו חוויה של פעם בחיים שזמינה עבור כל אחד ואחד. הצטרפו לצוותים מנצחים שכבר התחילו לעבוד במכירות ברחבי העולם והתחילו להרוויח סכומי עתק כמוהם! אנחנו כאן בשבילכם, תנו לנו לעזור לכם לצאת לדרך!

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :