חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה :מגורים בחו"ל
עבודה באוסטרליה|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

אולי בגלל המרחק הרב, אולי בגלל השטחים הבלתי מיושבים, אולי בגלל שהחורף והקיץ הפוכים שם, ואולי בגלל הקנגורו - כך או כך נחשבת אוסטרליה בעיני רבים למקום חלומי בו ירצו לבקר ביום מן הימים. אך, עלות כרטיס הטיסה לשם והשהייה היקרה במדינה, מונעות מרבים להגשים את החלום. לא חבל?עבודה באוסטרליה

 עבודה באוסטרליה - האופציה הטובה ביותר עבור צעירים

לחסוך מספיק כסף לטיול ארוך בעולם זו משימה שתגזול זמן ומאמץ רב. דרך טובה להתגבר על המכשול הזה היא למצוא עבודה חוקית בארצות בעולם, להתגורר שם למספר חודשים ולהתוודע לתרבות מדהימה ולנופים מרתקים.

בעזרת עבודה טובה במדינה כמו אוסטרליה אפשר להנות מתנאי מחייה מצוינים, דוגמת דירה מסובסדת ורכב, לשהות בסביבה צעירה, לטייל בערים השונות ואפילו לחסוך כסף להמשך הדרך. מה יכול להיות יותר טוב מאשר טיול בחוץ לארץ שאחריו יישאר עוד כסף בכיסים?

 

 

אופציות של עבודות באוסטרליה -

כמו מרבית העבודות בחו"ל, גם שם מרבית הישראלים עובדים בתחום המכירות. החוצפה הישראלית הוכיחה עצמה פה כיעילה, ומעסיקים רבים אוהבים להציב צעירים ישראלים בתור מוכרים בעגלות בקניון או בדוכני מזון.

אפשרות טובה נוספת של עבודה חוקית היא מכירת ציורי שמן. צעירים עוברים בין בתים ובתי עסק ומציעים למכירה ציורי שמן שונים. לכל משרה יש רף שונה, אבל ברוב המקומות יש מינימום יומי או שבועי שיש לעמוד בו.

המשכורת משתנה בהתאם למשרה, התקופה וכמובן כישרון המכירה שלכם. העמלות והבונוסים שתרוויחו תלויים בכם ובעונת המכירות. בתקופת החגים, למשל, אפשר להגיע גם לסכומים של 100 - 500 $ ליום.

למה אוסטרליה?

יבשת זו היא אחד המקומות המרתקים בעולם, עם בעלי חיים נדירים, נופים עוצרי נשימה ואקלים נוח. להגיע לאליה באופן עצמאי זו לא משימה פשוטה, הטיסה יקרה וארוכה, המחירים במדינה אינם זולים והמרחקים גדולים. בעזרת עבודה מסודרת במקום, תוכלו לארגן לעצמכם טיול במדינה במחירים הגיוניים.

לא מעט עבודות בה מציעות מגורים, הסעות, אוכל ותנאים נוספים שיאפשרו לכם שהות בסיסית במדינה מבלי להוציא גרוש. המשכורת היפה שמרוויחים בה תעזור לכם לממן את הטיולים בתוך המדינה בתקופת העבודה או אחריה, וייתכן מאוד שתחזרו הביתה עם חסכונות לעתיד. מה עוד אפשר לבקש?

אתר טרמינל - עבודה חוקית באוסטרליה

בשביל לעבוד באופן חוקי באוסטרליה יש צורך באשרה מיוחדת. אתר טרמינל מציע לכם שפע של מידע בנושאים הקשורים להנפקת ויזת עבודה ועבודה בחו"ל. כאן תוכלו לקרוא על חוויות של ישראלים אחרים שמצאו עבודה באוסטרליה ולשמוע הצעות של עבודות באוסטרליה ממעסיקים רציניים וחוקיים.

איך זה עובד?

אתר טרמינל מקשר בין מי שמחפש עבודה באוסטרליה ובמקומות אחרים, לבין מעסיקים (בעיקר חברות הנמצאות בבעלות ישראלית). אפשר להשאיר את הפרטים בטופס שנמצא בתחתית העמוד, ולשמוע הצעות עבודה רלוונטיות. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות.

מאמרים נוספים על אוסטרליהמלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :