חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :מגורים בחו"ל
עבודה בבלגיה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

טעויות נפוצות בחיפוש אחר עבודה בבלגיה

 תעסוקה בניכר הוא מושג די נפוץ בפי הצעירים הישראלים. אין הרבה שלא חשבו על האפשרות של משרה באירופה, ארה"ב וכדומה באיזשהו שלב בחיים ובעיקר אחרי השחרור מהצבא.עבודה בבלגיה

השמועה שאפשר להרוויח הרבה כסף ומהר מעבר לים במשרות שלא דורשות התמקצעות או ניסיון התפשטה במהרה עוד לפני שנים רבות, מה שגרם לעלייה נכבדת במספר המעסיקים בחוץ לארץ שמחפשים אחר הצעירים הישראלים לצורכי תעסוקה.

למרות שזה עלול להשמע קל - למצוא משרה ריווחית בחוץ לארץ שתכבד את בעליה, הענייו כרוך בלא מעט בירורים שיש לבצע ולא כדאי לפסוח על אף אחד מהם. כיצד תדעו אם אתם עושים את הדברים הנכונים למציאת עבודה בבלגיה או בכל מקום אחר בעולם? על ידי כך שתימנעו מלחשוב את הדברים הבאים:

  • "לא משנה לי כל כך לאן לנסוע, העיקר לנסוע"- טעות. תעסוקה בבלגיה תדרוש מכם שהייה של תקופה לא מבוטלת באותה מדינה ולכן כדאי להכיר אותה היטב לפני הנסיעה כדי לדעת אם תוכלו לשרוד בה לאורך זמן.

למשל, אם תבחרו לנסוע לנורבגיה בחורף ואתם בכלל טיפוסים של אקלים טרופי, יכול מאוד להיות שעל השבוע הראשון כבר תתחרטו כי לא תוכלו לסבול את הקור.

  • "אני אמצא משרה כבר שם, אין טעם לחפש בארץ"- טעות חמורה! רק תחשבו על כל הסידורים שתעשו והכסף שתבזבזו על טיסה, כל זה רק כדי לחזור הביתה אחרי כמה ימים מאוכזבים ומרוששים עוד יותר ממה שהייתם.

היום יש חברות ישראליות רבות שרק מחכות למצוא לכם אפשרויות פרנסה כמו מכירה, אבטחה והובלות. למה לא להיעזר בהן ולנסוע על בטוח?

  • "לא צריך שום אישורים, אף אחד לא יתפוס אותי"- אישורי עבודה הם דבר מהותי וחשוב בכל שהייה מחוץ לגבולות הארץ. חברות התעסוקה שימצאו לכם את המשרה גם ימציאו לכם את האישורים הנדרשים ברוב המקרים.

חשבתם על משרה באירופה? בואו להיות חלק מעולם המכירות בבמדינה אחרת ותהנו מהתנאים הכי טובים, הכסף הכי שמן ואפשרויות קידום בלתי מוגבלות! פשוט אימרו לנו לאן לשלוח את ההצעות והן יגיעו עד אליכם...

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :