חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :בילויים ותיירות
עבודה בשיקגו|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

מצאתם עבודה בשיקגו? הנה כל מה שתצטרכו לקחת אתכם

לאחר התלבטויות רבות בין מלצרות ליד הבית לבין משרה במכירות, סוף סוף החלטתם: נוסעים להרוויח בחוץ לארץ! סיפרתם לאמכם המבוהלת, עידכנתם בהתלהבות את כל החברים שהביטו בכם בהערצה והתחלתם להתרגש.  אבל מה צריך לקחת אתכם בתיק למסע הגדול הזה?   עבודה בשיקגו         

למזלכם הרב, אתם עומדים להגיע לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, שם יש הכול ובשפע. לכן, אביזרים ומוצרים שתוכלו למצוא שם בקלות חבל לסחוב אתכם ולסתום את המקום במזוודה.

 עבודה בשיקגו- מה לא לשכוח

  • כמובן, הדבר הראשון והכי חשוב שאותו לא תוכלו למצוא בארה"ב יהיה הדרכון שלכם, וכדאי לוודא כי הוא בתוקף. בלי דרכון תקף לא תוכלו לעלות על המטוס ולא יעזרו כל האישורים והתחנונים.
  • כל אישורי והיתרי העבודה והשהייה הנחוצים אותם קיבלתם מהחברה שהעסיקה אתכם ומשגרירות ארה"ב. גם אותם יהיה קשה מאוד לשחזר בכל מקום בעולם.
  • כסף- נכון, אתם עומדים לעשות כסף, והרבה... אבל עד שזה יקרה סביר להניח שאולי יעברו כמה ימי הסתגלות בהם תצטרכו בכל זאת לאכול, וסביר גם להניח שמרוב התלהבות לא תוכלו להתאפק כבר להתחיל לקנות לעצמכם כל מיני שטויות.
  • תיק קטן לכסף ותעודות- את התיק הזה תיקחו לכל מקום ועדיף שהוא יהיה כמה שיותר חסוי וצמוד לגופכם. כך תגנו על עצמכם מפני שודדים וכייסים.
  • מספרי טלפון חשובים- הפלאפון של אמא, אבא, אחים ואחיות וחברים קרובים. כדאי שגם אלו יהיו אתכם בכל עת לכל מקרה שתיתקפו געגועים עזים הביתה.
  • משרה במכירות תדרוש מכם להביא מהבית הרבה מחשבות חיוביות, ניסיון בתרגול דמיון מודרך בו אתם רואים לנגד עיניכם ערימות של דולרים ירוקים מפוזרים על המיטה וכושר שכנוע.

לא יכולים לחכות כבר להתחיל להרוויח במכירות? ומה עם מעסיק מנוסה שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לזה כבר דאגתם? בעיקר במשרה כמו מכירות חשוב לוודא שיש גב מאחוריכם שידאג לכם במשך כל התקופה הזאת. בואו נתחיל לרוויח כסף גדול ביחד! לפרטים נוספים מלאו את השדות שלמטה.

 

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :