חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב
עבודה בניו יורק|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal
שוקל להרוויח בתפוח הגדול? משרות בברוקלין, מנהטן, קווינס ועוד אזורים מחכים לך!
 
מעט מאוד אנשים בעולם לא שמעו על ניו יורק, התפוח הגדול, מרכז העסקים העולמי, עיר ללא הפסקה ועוד סופרלטיבים רבים אחרים. עבודה בניו יורק אינה חדשה לישראלים שהגיעו להתפרנס בעיר כבר בשנות ה- 80 בשירותי הובלות.עבודה בניו יורק
 
מאז דברים התפתחו, והיום אפשרויות התעסוקה בתפוח הגדול כבר כוללות מנעולנות, דוכני נקניקיות ובייגלה, מכירות בקניונים, ועוד. עבודה בניו יורק אינה שונה בהרבה מבמקומות אחרים אבל העיר עצמה, הכח והקצב שלה הופכים את החוויה למאוד כיפית לרוב האנשים ולחלק קצת מפחידה. אם אתם מעוניינים בחו"ל, אין ספק שהמגוון הגדול של עבודות בניו יורק תעניק לכם חוויה בלתי נשכחת.
 
 מידע כללי עבודות בניו יורק ועל העיר
 
מרחק מישראל: בערך 10,000 מייל, 10-12 שעות טיסה (תלוי לאיזה כיוון).
הבדלי שעות: 7 שעות לפני ישראל.
שפה: אנגלית.
מזג אוויר: חם ולח בקיץ, קפוא ומושלג בחורף, מושלם באביב ובסתיו.
אוכל: כולל כל סוגי האוכל הישראלי שאפשר למצוא בארץ עם מגוון אדיר של מסעדות כשרות בכל האיזורים.
 
פרנסה ומחייה – אילו אופציות עומדות בפניכם?
 
כבר בשנות ה-80 ישראלים בניו יורק מצאו תעסוקה, תחילה בעיקר בתחום ההובלות. בסוף שנות ה-90 הכירו בארה"ב בפוטנציאל של העובד הישראלי בתחום המכירות, ועולם שלם נפתח בפני הצבר הצמא לפרנסה בעיר. מרבית התעסוקה התמקדה במכירות; אוטו גלידה, מכירות בקניונים, מכירות ציורי שמן וגם ניקוי שטיחים ומנעולנות (לוקסמיט). בנוסף קיימת אפשרות, בעיקר לבנות, להתפרנס כאו-פר (מטפלת-מתגוררת) אצל משפחות – משרה שהייתה ועודנה מקור הכנסה נאה.
 
בתחילת שנות ה-2000 ובעיקר לאחר ההתאוששות מטראומת ה-11 בספטמבר חלה התפתחות בתחום התעסוקה לישראלים בארה"ב: ב-2003-4 ארה"ב החלה במהפכה תפיסתית שהתבטאה במדיניות ממשלתית של עידוד מתן רישיונות תעסוקה לעובדים זרים. היום, ישראלים בניו יורק כבר לא צריכים להיות מחפשי אתגרים ואצנים (במקרה שנציג של משרד ההגירה מתקרב.
 
כאשר מדובר בחיים בעיר ניו יורק, לרוב מדובר בדירות לא גדולות או במגורים עם עשרות שותפים, הכל כדי לעמוד בשכר הדירה המטורף. בעבר מגורים באזורים מרוחקים מעט יותר מלב העיר, כמו הברונקס או קווינס, היו זולים יותר, אבל כיום גם מחירי הדירות בשכונות האלו מרקיעי שחקים. לכן, רבים מוותרים על מנהטן ומחפשים משרה בברוקלין או באזורים מעט רחוקים יותר. גם שם לא בדיוק זול, אך המחירים הם הגיוניים יותר.
 
מה עושים אחרי העבודה?
 
בעיר חיי החברה והתרבות שוקקים, כמו שרוב העולם יודע (או מדמיין). עשרות ישראלים בניו יורק תורמים הרבה לאופי שלה ועוזרים לשאר הישראלים להרגיש בבית (עד שקצת נמאס מזה לפעמים). גם אם אין לכם דודה עשירה בלונג איילנד, סביר להניח שחברים מברוקלין, או פשוט כאלה שנמצאים בדרך אל או ממרכז או מדרום אמריקה, לא יתנו לכם להרגיש לבד אפילו לרגע.
 
אילו בילויים מציעה העיר?
 
ברים ומסעדות, מועדונים ומוזיקה, הצגות בברודווי ובאוף-ברודווי, מוזיאונים וגלריות, קולנוע – ומה לא, חיי לילה בניו יורק הם מהמגוונים בעולם. את כל אלה ניתן למצוא בעיר, והרבה. אחד הדברים המופלאים בעיר הוא האפשרות ליהנות מבילויים, מתרבות ומאמנות שלא עולים המון כסף, בין אם מדובר בהופעות חינם בסנטרל פארק בקיץ, במוזיאונים שפתוחים בחינם, במועדון שפתח חבר של חבר מירושלים וכמובן לספוג את העיר במסגרת טיולים באתרי טיולים.
 
מה עוד אפשר לומר על עבודות בניו יורק?
 
היתרון העצום של תעסוקת ישראלים בעיר ובארה"ב בכלל היא תרבות הצריכה הידועה והמוכרת: האמריקאי הממוצע אוכל ושותה פרסומות שמעודדות אותו להתגבר על כל מכאוב או צרה באמצעות - איך לא - קניות. עבודה בברוקלין או בכל מקום אחר באזור תתמקד בעיקר בתחומי המכירות שהם התחומים הרווחיים ביותר, בעיקר בעונת החגים.
 
למרות שניו יורק יכולה להיחשב למקום שחוק מבחינת פרנסה לישראלים, שעושים את זה כבר שנים, בגדול מדובר בתחום שנמצא בעליה מתמדת – ישראלים ממשיכים לחפש ולמצוא פרנסה, ולהרוויח אפילו יותר כסף מאשר בעבר. כדאי גם לכם ליהנות ממגורים ורווח בניו יורק, העיר המדהימה ביותר בעולם. אנחנו בטרמינל נשמח לעזור לכם למצוא משרה חלומית בארה"ב ובמגון מקומות נוספים בעולם, כך כל מה שנותר לכם לדאוג לו הוא להוצאת ויזה או חידוש דרכון אמריקאי שבבעלותיכם, ואתם מוכנים להרוויח!
מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :