חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :מגורים בחו"ל
עבודה ברוסיה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 רוסיה היא אחת מבין ארבע מדינות הנחשבות כמדינות בעלות כלכלה מתפתחת ואשר צפוי להם עתיד גדול בתחום הכלכלה. הנתונים הכלכליים וההתפתחות המואצת גורמת לעלייה חדה בתחום של ביקוש עבודה ברוסיה. חברות רבות בישראל עוסקות בגיוס עובדים עבור חברות במדינה. המשרות מוצעות לישראלים המעוניינים לנסוע לתקופות שונות ולהרוויח כסף ולישראלים יוצאי ברית המועצות המעוניינים לשוב לארצם ועוד.

 

עבדוה ברוסיה

ארץ האפשרויות החדשות

  • חברות העוסקות בהשמת עובדים ברוסיה מציעות מגוון של משרות בתחומים שונים. אפשר למצוא פרנסה בענף ההיי-טק המצליח, אפשר להשתלב בעסקי הנדל"ן ואפשר להשתלב במשרות זמניות ורווחיות כמו מכירה בעגלות במרכזי קניות, מכירות מדלת אל דלת ועוד.
  • רוסיה היא שוק חדש. היתרון הגדול של התעסוקה שם הוא הבלעדיות. המוצרים השונים כמו מוצרי הקוסמטיקה הישראליים, חפצי אומנות, תמונות, תכשיטים ועוד עדיין לא נשחקו כמו במדינות אירופאיות רבות והתחרות בהן היא עדיין קטנה.
  • זוהי מדינה זולה ואפשר לחסוך בה כסף רב. לצעירים המחפשים הזדמנויות עסקיות או רווחים מהירים, רוסיה יכולה להוות כר פורה ונרחב .
  • בפורטל טרמינל תוכלו למצוא היצע גדול של משרות ברוסיה. מומחי האתר יוכלו להתאים לכם משרה באופן אישי ולעזור לכם בהשגת האישורים הנדרשים.
  • כאשר נוסעים במטרה להתפרנס שם אין צורך בוויזה אך יש צורך באישורי עבודה. בפורטל טרמינל יעזרו לכם להנפיק אישורים אלה.

עבודות ברוסיה - טיפים והמלצות חשובות

  • מומלץ ללמוד קצת מילים ברוסית. אומנם ידיעת השפה האנגלית תקל עליכם, אך חשוב להכיר גם מילים ומושגים בסיסיים ברוסית.
  • חשוב לרכוש לפני הנסיעה ביטוח בריאות. יש לרכוש ביטוח בריאות המיוחד לשוהים תקופה ארוכה בחו"ל. אם חלילה תיזקקו לשירותי בריאות, ביטוח הבריאות יאפשר לכם לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר.

כאשר אתם מחפשים אפשרויות תעסוקה בחו"ל כדאי לפנות לחברות מקצועיות ואמינות. אתר טרמינל הוא בעל ותק וניסיון ויסייע לכם בכל הקשור למציאת משרה, לסידורי המגורים, להנפקת אישורי העבודה ועוד. באמצעות תיבת הקשר תוכלו ליצור קשר ומומחי האתר ישמחו לעזור לכם.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :