חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אפריקה :מגורים בחו"ל
עבודה בדרום אפריקה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 עבודה בדרום אפריקה או מועדפת?

כחיילים היוצאים לאזרחות הנכספת, אתם עומדים בפני שתי אפשרויות עיקריות: משרה מועדפת או עבודה בדרום אפריקה, ארה"ב, מקסיקו ועוד. לכל בחירה היתרונות שלה ולא כל אחת מתאימה לכל אחד. המאמר הבא נועד לעזור לכם להבין מאיזה חומר אתם עשויים ואיזו בחירה תהיה הנכונה עבורכם.עבודה בדרום אפריקה

משרה מועדפת

בין העבודות המועדפות תמצאו תעסוקה בתחנות דלק ובתי מלון, בניין, אבטחה והשתלבות בחקלאות בקטיף. אחד היתרונות שיש במשרה מועדפת היא הזמינות. במידה ותהיו מעוניינים, תוכלו למצוא בקלות יחסית מקומות תעסוקה הקרובים למקום מגוריכם.

יתרון נוסף הוא הקירבה למשפחה והחברים. אם תבחרו להשאר ולהתפרנס בארץ, לא תצטרכו להיפרד מהקרובים אליכם ולחוות געגועים.

חסרון ברור של כל משרה מועדפת שתבחרו לעשות הוא השכר. בדרך כלל לא תקבלו יותר מתעריף המינימום המקובל בשוק באותה תקופה או שתזכו לשכר ממוצע. בכל מקרה, אפשרויות הרווח הן מוגבלות. למרות שתקבלו מענק בסיום תקופת התעסוקה, הפוטנציאל הריווחי יהיה עדיין נמוך מאשר אפשרויות תעסוקה בחוץ לארץ.

עבודה בדרום אפריקה, ארה"ב וכדומה

כל יציאה מן השגרה היא חוויה מיוחדת. בעוד שחבריכם יעדיפו להתפרנס במשרות נורמטיביות ומשעממות למדי בארץ, תוכלו להשתלב במערך התעסוקה בחוץ לארץ גם אם אין לכם ניסיון, ולהרוויח סכומי כסף איתם תוכלו לעשות מה שתרצו כשתחזרו; לחסוך אותו בבנק, לעשות מסע קניות מטורף או לצאת לטיול נוסף בעולם!

נכון, הנסיעה תהיה כרוכה בניתוק מהמשפחה. אך זיכרו שזה רק לתקופה מוגבלת. בחוץ לארץ תכירו הרבה אנשים חדשים וחברים שיעבדו אתכם כך שלא תהיו לבד לרגע.

אפשרויות תעסוקה מעבר לים יש בשפע בדיוק כמו משרה מועדפת, ובעיקר במכירות. אם אתם טיפוסים עם אנרגיה, אמביציוזים, בעלי כושר שכנוע שלא מוכנים לוותר לאף אחד, כנראה שמועדתם גם להרוויח הרבה כסף במשרת מכירות.

עכשיו ההזדמנות שלכם ליצור חוויות חדשות בחיים. קחו אותה בשתי ידיים וצאו למסע בלתי נשכח שגם יהיה מהנה וגם ימלא את הארנק שלכם בהמון מטבעות מצלצים. אתם רק צריכים את הרצון, אנחנו נעשה את כל השאר...

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :