חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :בילויים ותיירות
עובדים במיאמי? בוא תראו מה יש לעיר להציע – חלק ב'|28.05.2015 מאת: שארק

 עובדים במיאמי? חוויה קריטית ובלתי נפרדת מהעיר הם חיי הלילה התוססים בברים, במועדונים ובמסעדות, שמושכים אליהם מכל רחבי העולם וארה"ב נערי ונערות שעשועים במכוניות פלצניות ויוקרתיות. ממש כמו בסרטים, מיאמי היא עיר התענוגות והכיף בצל השמש של ארה"ב. גם אם אתם במהלך עבודה בארה"ב ולאו דווקא במיאמי, שווה לכם לבדוק את העיר. חלק ב' בסדרת כתבות על מיאמי, המשך מחלק א'.

ברובע התיירותי היוקרתי סאות' ביץ' לא ניכרת השפעתו של המשבר הכלכלי העמוק (אגב משבר – הוא נולד והתחיל במיאמי!), הפוקד את הכלכלה האמריקנית ואת כל העולם. תלכו לכיוון דרום לעבר נמל הקרוזים של מיאמי, תוכלו לראות את אוניות השיט המפוארות בעולם שיוצאים לקרוזים בקריביים, דרום אמריקה, ואפילו אנטרקטיקה. אגב, ישראלים רבים ביניהם שרי אריסון ומשפחת עופר בעלים של חברות הספנות הגדולות במיאמי. אם תצפינו לאורך חוף הים, תיתקלו בעשרות שלטים המציעים דירות למכירה.

היזמים שבנו בתקופת הגאות הכלכלית את גורדי השחקים המיתמרים מכל עבר, נתקעו עם מלאי של אלפי דירות, ביניהם גם יזמים ישראלים. מאחר שהרוכשים של הדירות הללו לא עמדו בתשלומי המשכנתאות, השתלטו הבנקים על הדירות הללו ומנסים להיפטר מהן כמעט בכל מחיר. אולי אם תחסכו מספיק כסף תוכלו לרכוש לכם גם דירה, בהשקעה מצויינת ובמחיר מציאה!

חובבי טבע ו ימצאו היצע גדול של אטרקציות מגניבות במיאמי. אפשרות אחת, היא מסע ברחפת באברגלדס ספארי פארק, בתוככי הביצות המרכיבות את נהר העשב הענקי של דרום פלורידה. המסע, בסירה המצוידת במדחף ענקי, מאפשר צפייה בעשרות סוגי הציפורים המקננות באברגלדס, אך בעיקר בהתנינים המקומיים, ששורצים עדיין בהמוניהם בכל רחבי הביצות של האזור. לעיתים מוצאים תושבי האזור על שפת הבריכות שלהם אורחים לא קרואים אלה, כשהם מתחממים בשמש הקופחת של דרום פלורידה. ראו הוזהרתם!

 מי שנהנה מצמחייה טרופית, יכול לבקר בפיירצ'יילד טרופיקל גארדן, פארק עם הצמחייה הטבעית של פלורידה כפי שהיתה לפני שהפכה לאתר הווילות של תושבי מיאמי. חוויות אחרות מהחי והצומח היא הסי-אקווריום, שם תוכלו לצפות בתצוגות של דולפינים, כרישים, כלבי ים ואפילו מהופעה רטובה של לוויתן אינטליגנט ענקי.

המשך בחלק ג'

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :