חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :מגורים בחו"ל
עבודה בבוסטון|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

עבודה בבוסטוןלהרוויח כסף מעבר לים או מלצרות בארץ?

ההחלטה האם לצאת להרוויח במכירות בחו"ל או להשאר קרוב לבית החם היא לא תמיד קלה. התשובה לשאלה האם תעמדו בזה תלויה באופי שלכם, ברמת הקירבה שלכם להורים ועד כמה חזקה המוטיבציה שלכם לעשות כסף באמת גדול. בואו נראה עם עבודה בבוסטון היא בשבילכם.

 עבודה בבוסטון- מכירות

לתעסוקה במכירות ברחבי ארה"ב התפתח מוניטין מעולה במשך השנים האחרונות. זאת משום שכמעט כל מי שחזר משם אחרי עבודה מאומצת של כמה חודשים באמת הצליח לחזור עם ארנק שמן מאוד, כשכל מה שנותר לו הוא להחליט איפה בדיוק הוא רוצה להשקיע את הכסף, והאם הוא מעדיף לקנות אוטו לעצמו או אולי בכלל מתנה גדולה לחברה.

מכירות בחוץ לארץ הוא תחום ריווחי מאוד אך עם זאת חשוב לציין כי זו איננה אפשרות קלה. כדי להתפרנס בעגלות המכירה או ציורי שמן מדלת לדלת, תצטרכו לעמוד על הרגליים שעות ארוכות. מצד שני, תחזרו עם שרירים מפותחים מאוד!

אם אתם מצליחים לשכנע את החברים שלכם לעשות דברים או לחשוב כמוכם, כנראה שאתם בעלי כושר שכנוע ואסרטיביות, שני מצרכים חשובים בכל הנוגע לתעסוקה במכירות. לעומת זאת, אם אתם נחבאים אל הכלים ובדרך כלל מעדיפים שלא להתבלט בשטח יותר מדי, יכול להיות שזה יהיה קצת יותר מדי עבורכם.

למצוא משרה בחוץ לארץ או להשאר בבית?

אם בקושי החזקתם מעמד שבוע בצבא בלי התבשילים של אמא, יכול להיות שתעדיפו להשאר קרוב הביתה.

אך אל תטעו. גם אם תחליטו לפצוח בקריירת מלצרות במסעדה הקרובה לביתכם תיאלצו להתמודד עם פצעים ברגליים. מלצרות גם היא משרה מאומצת וגם היא תדרוש מכם אותה מידת סבלנות ללקוחות, כוח סבל וחנופה. אז אם כבר תעמדו על הרגליים שעות רבות ותתחנפו לאנשים שאתם לא מכירים, למה לא להגדיל את פוטנציאל הרווח שלכם ולהרוויח בחוץ לארץ במכירות?

השתחררתם מהצבא? זה הזמן שלכם להתחיל לחיות את החיים ולעשות הרבה כסף. אל תפספסו את הצ'אנס לכסף הגדול. תנו לנו לעזור לכם למצוא את המקומות הכי טובים להתפרנס בהם!

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :