חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב
עבודה באלסקה|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

מתעניינים במציאת משרות בחו"ל, חושבים על עבודה באלסקה? רוצים לדעת באיזה תחומים אפשר להתפרנס וכמה ניתן להרוויח? פורטל טרמינל מספק לכם תשובות לכל השאלות החשובות ומקשר אתכם עם מעסיקים ברחבי העולם.

 קצת על אלסקה.

לא רבים מודעים לכך אבל זוהי המדינה הגדולה ביותר ממדינות ארצות הברית, עם זאת האוכלוסיה בה יחסית קטנה, רק 710,000 איש, בירתה היא ג'ונו והיא גובלת בין היתר במפרץ אלסקה, באוקיינוס הקרח הצפוני, באוקיינוס השקט ונוספים.עבודה באלסקה

אלסקה ידועה בטבע ובאקולוגיה המרשימים שלה – יותר ממחצית משטחה הינם שמורות טבע ופארקים לאומיים, קיימים בה כמה הרי געש פעילים, לעתים קרובות מתרחשות רעידות אדמה ובין החיות השוכנות בה ניתן למצוא לוויתנים, אריות וכלבי ים, דובי גריזלי, זאבים ואיילים.

עבודה באלסקה – לגלות עולם מופלא.

אלסקה היא עולם ומלואו, מרתק ומסקרן, אומנם קר שם במיוחד, החורף ארוך והקיץ קצר, אך מי שנמשך אל הטבע הפראי ומעוניין לשלב בין עבודה באלסקה לטיול, כלומר גם להרוויח כסף וגם להתוודע, לחוות, לראות ולחוש מראות ותחושות שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר בעולם, ייתכן וזה המקום בשבילו.

לקבל אינפורמציה, להתרשם ולהגיע להחלטה.

כמו במקומות רבים אחרים, אפשר למצוא גם משרות בעיקר בתחום המכירות בקניונים, עם תנאים טובים ומעסיקים שדואגים לספק את כל צרכי העובדים, המשרות הן בדרך כלל בעיר אנקורג והחברות הן חברות בבעלות ישראלית.

רוצים מידע נוסף? מעוניינים להתקשר עם המעסיקים ולקבל מענה מסודר? השאירו פרטים ואפשרו לחברות ליצור עמכם קשר, עבודות באלסקה או במדינות אחרות, כמו כן אתם מוזמנים לסייר בפורטל טרמינל, לקבל עצות, לעיין במדריך, לקרוא על חוויות של עובדים ומטיילים ולהתרשם.

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :