חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

מרכז ודרום אמריקה
עבודה בברזיל|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

מעוניינים לצאת אל מסע ארוך בדרום אמריקה? מחפשים דרך יעילה להישאר שם זמן רב מבלי להיכנס למינוס? מה דעתך על עבודה בברזיל?

 עבודות בברזיל – הדרך המושלמת ליהנות ללא דאגות!

זוהי ללא ספק הדרך המושלמת לשלב בין חופים, נופים, מסיבות ובילויים לבין עשיית די כסף אשר יסיר מליבכם את כל הדאגות! לכן, צעירים רבים היוצאים לטיול ארוך בדרום אמריקה בוחרים להישאר באזור זמן רב יותר, אשר יאפשר להם להרוויח סכומי כסף נכבדים אשר יכסו את עלות הטיול ואף יותירו בכיסם די ממון בעת החזרה לארץ.

עבודה ברזיל – אישור עבודהעבודה בברזיל

מטיילים המעוניינים להשתלב במסגרת תעסוקה נדרשים להוציא אשרת עבודה חוקית, אשר תאפשר להם לבצע עבודות בברזיל מבלי לדאוג מגירוש או מקנסות כבדים. על מנת להנפיק אישור כזה, יש לגשת אל השגרירות הברזילאית יחד עם מגוון מסמכים שונים אותם הם דורשים. בתום התהליך, ניתן למצוא משרה רווחית ומהנה במדינת הסמבה המופלאה.

אפשרויות התעסוקה במדינה

עגלות מכירה

משרה מעין זו כוללת מכירה של מגוון מוצרים שונים במרכזי קניות גדולים. לרוב, משרהה זו כוללת תקופת הכשרה מקיפה, דירת מגורים מאובזרת ומשכורת נאה. אולם, לצד החברות הגדולות והמוכרות יש לא מעט חברות לא רציניות אשר אינן מספקות תנאי מחייה ותעסוקה ראויים. לכן, לפני שאתם עולים למטוס ונוסעים להתפרנס אצל חברה מסוימת, בררו מבעוד מועד את תנאי התעסוקה והמחייה שלה.

מכירת ציורי שמן

אפשרות זו נחשבת אף היא לרווחית ופופולארית במיוחד. במסגרת המשרה תבצעו מכירה של ציורים מרהיבים מדלת לדלת. במסגרת חברה המתמחה במתן השירותים הללו. לרוב, אופציה זו כוללת אף היא תנאי מחייה מסודרים ומשכורת לא רעה.

טיפול בילדים

צעירות ישראליות המעוניינות להתפרנס בברזיל אך לא בתחום המכירות יכולות למצוא משרה כמטפלות בילדי משפחות הקהילה היהודית. אפשרות זו נחשבת לנעימה ונוחה במיוחד וכוללת במרבית הפעמים לינה מסודרת בבית המשפחה.

מחפשים משרה משתלמת ואטרקטיבית? כנסו עוד היום אל לוח הדרושים של אתר טרמינל ומצאו מגוון הצעות תעסוקה רווחיות.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :