חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב
עבודה בקליפורניה|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

מחפשים אפשרויות תעסוקה בארה"ב? מה דעתכם להרוויח ולבלות בסן פרנסיסקו המרהיבה?!

עבודה בסן פרנסיסקו

 צעירים ישראלים רבים בוחרים לנסוע לאחר השחרור מהצבא אל ארצות הברית ולהתפרנס בה במגוון רחב של משרות רווחיות ומעניינות. בין הערים האהודות ביותר על אותם ישראלים ניתן למנות את סן פרנסיסקו הססגונית והמופלאה.עבודה בקליפורניה

ניתן למצוא משרות במגוון רחב של תחומים, החל ממכירת מוצרים שונים בעגלות המכירה הפזורים ברחבי מרכזי הקניות הגדולים ועד לפרנסה בדוכני גלידה על חוף הים.

עבודה בקליפורניה – לבלות, לחיות ולהרוויח

כיום, ישנו מגוון רחב של הצעות תעסוקה המחכות לישראלים המעוניינים לגור ולהתפרנס בקליפורניה. אולם, בעת חיפוש משרות יש לשים את הדגש על הגורמים הבאים:

- האם המקום מנפיק אישור עבודה חוקי לעובדיו?

- האם המקום מספק החזר עלות כרטיס טיסה?

- האם המקום מציע שכר בסיס לצד עמלות מכירה?

- האם מקום מספק דירת מגורים ראויה?

- במידה והצעת עבודה בקליפורניה עומדת בסטנדרטים הללו, כל שנותר לכם לעשות הוא לארוז את חפציכם האישים ולצאת אל דרך חדשה, מהנה ורווחית!

אפשרויות עבודה בסן פרנסיסקו בפרט ובקליפורניה בכלל

מרבית העובדים הישראלים בוחרים לעסוק במכירה במסגרת עגלות – דוכני מכירה הפזורים לאורכם ולרוחבם של מרכזי קניות גדולים. לרוב, משרה זו כוללת תקופת הכשרה מקיפה המתבצעת על ידי אחד מעובדיה הותיקים של החברה, לצד תנאי מחייה מעולים הכוללים דירה מאובזרת ורכב העומד לרשות הדיירים.

עמלות המכירה המוצעות לעוסקים במשרה זו גבוהות במיוחד ועל כן היא מאפשרת לבעליה לחסוך סכומי כסף נאים בפרק זמן קצר יחסית. בנוסף, ישנן חברות רבות המציעות לעובדיהן שכר בסיס נאה לצד עמלות המכירה הנוספות.

אם אינכם מעוניינים לעסוק במכירות מוצרים, ביכולתכם למצוא תעסוקה במגוון תחומי עיסוק נוספים, החל מאבטחה וכלה באופר אצל משפחות יהודיות וישראליות. בנוסף לסכומי הכסף הגבוהים אותם ניתן להרוויח בקליפורניה, אזור זה מציע שפע של בילויים ופינוקים שונים כגון חופי ים מדהימים וחיי לילה שוקקים.

מחפשים משרה בארצות הברית? אצלנו בפורטל טרמינל תמצאו שפע של הצעות תעסוקה רציניות ורווחיות ברחבי העולם! גלשו עכשיו אל לוח הדרושים והיחשפו לאינספור של אפשרויות תעסוקה אטרקטיביות ומשתלמות!

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :