חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אסיה :מגורים בחו"ל
איך לחיות בזול במסגרת עבודה בטוקיו? חלק ב'|28.05.2015 מאת: שארק

טוקיו היא אחת הערים הגדולות והצפופות בעולם, ולא כזו יקרה כפי שחשבתם. אם אתם מגיעים במסגרת עבודה בטוקיו, תראו המחירים שונים בהחלט משכנותיה כמו סין או הפיליפינים, אך אפשר להסתדר בה בכיף במיוחד בזמן עבודה ביפן. כל סיפורי האימה על קפה במאה דולר או כרטיס רכבת שעולה כמו מכונית הם לא נכונים, וכל אחד יכול להסתדר. חלק ב' בסדרה

תחבורה בטוקיו

 מערכת הרכבות המסועפת של טוקיו מורכבת מרכבות תחתיות, עיליות ואוטובוסים, מגיעה לכל מקום, וזולה יחסית. אם מזג האוויר נחמד אפשר להסתובב בעיר בכיף על אופניים וכך גם לראות את העיר. חנויות להשכרת אופניים פועלות בכל רחבי העיר, חלקן בסמוך לתחנות הרכבת. התעריף הממוצע לאופניים הוא 5 דולר ליום דולר במהלך השבוע וכפול מזה בסוף השבוע. מומלץ מאוד לא לעלות על מונית. במהלך היום המונה מתחיל לדפוק ב7 דולר, ומזנק במהירות על כל כמה מאות מטרים של נסיעה. בלילה זה עוד יותר יקר, ונסיעה של כמה קילומטרים אחרי חצות יכולה לעלות יותר מלילה במלון.

קניות בטוקיו

סיבוב שופינג בטוקיו זו דרך מצוינת לרוקן את כל מה שחסתכם, אך תוכלו גם למצוא מציאות שחבל על הזמן. אולי סיבובים של שעות בקניונים ובחנויות וחיפוש מבצעים יהיו לכם טובים, אבל אם רוצים ללכת על בטוח, הולכים בסוף השבוע אל אחד משוקי הפשפשים של טוקיו, שבהם אפשר למצוא הכל ובזול. בשוק מוכרים רהיטים מסורתיים, שעונים עתיקים, כלי אוכל מעוצבים, צעצועים, פרטי אספנים, בגדים משומשים של מותגים נחשבים וערימות על גבי ערימות של קימונו, החלוקים היפניים החגיגיים.קימונו עלול לעלות יותר מ1,500- דולר בחנות, אבל בשוק מוכרים קימונו קצת משומש ב10- דולר בלבד. שווה להביא אחד לפורים בשנה הבאה.

למצוא את השווקים היא לא משימה פשוטה, מכיוון שיש המון וכל אחד מהם מתקיים ביום אחר. חלקם רק פעם בחודש, חלקם פעם בשבועיים, וגם זה תלוי במזג האוויר השורר באותה עת. באתר http://www.paperlantern.net/fleamarket תמצאו רשימה מעודכנת של השווקים, עם תאריכים ומיקומים. מתנות קטנות ומשונות שאפשר למצוא רק ביפן נמכרות בחנויות היאקו-אן הרבות שאפשר למצוא בכל פינה בעיר, אך אלו הן מלכודות תיירים קלאסיות עם מחירים לא זולים. גרסה מקומית של הכל בדולר מציעות דברים שימושיים ואיכותיים, כמו מחזיקי מפתחות בצורת סושי ואפילו צעצועי מין.

 לחלק א' של איך לחיות בזול במסגרת עבודה בטוקיו לחצו כאן.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :