חיפוש עבודות בחו"ל

        

ויזות

אוסטרליה
ויזת עבודה אוסטרליה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

ויזת עבודה אוסטרליה אוסטרליה, היבשת הענקית, היא יעד מבוקש בקרב הישראלים, הן לטיול והן לפרנסה, ברוב המקרים בוחרים מי שנוסעים לשם לשלב בין שתי המטרות, ניתן לעשות זאת באופנים שונים -

  • קודם כל להרוויח ורק לאחר מכן לטייל.
  • קודם כל לטייל וכאשר נגמר התקציב להתפרנס.
  • לטייל, להרוויח קצת על מנת לחסוך ושוב מכן לטייל.

כל אחד יכול לבחור בהתאמה לרצון, ליכולת ולצורך, אך אם אתם חושבים לנסוע לטיול המשולב עם תעסוקה כדאי שתוודאו שאתם יודעים כל מה שצריך לדעת על אופציות תעסוקה באוסטרליה ועל אשרת עבודה, חשוב לערוך סקירה נאותה, לבחון את האופציות, לברר, לשאול ולהיוועץ.

ויזת עבודה אוסטרליה.

לאוסטרליה יש אומנם הסכם ויזת working holiday המאפשרת לצעירים (מגיל 18 ועד 30) ללא ילדים לטייל ולהתפרנס ביבשת במשך שנה, אך ההסכם הוא עם שמונה עשרה מדינות בלבד ולצערנו ישראל אינה אחת מהן.

אזרחים ישראלים שברשותם אך ורק דרכון ישראלי/אזרחות ישראלית אינם יכולים לקבל ויזת עבודה אוסטרליה אלא רק אשרות (אשרת תייר, אשרת שהות ממושכת, אשרת מגזר ההשכלה הגבוהה) וגם הן בכפוף לחוקים ותנאים מסוימים.

עם זאת ידוע שישנם לא מעט ישראלים שמבקרים, שוהים, מטיילים וגם עובדים באוסטרליה, יש שעושים זאת בדרכים שאינן חוקיות ואילו אחרים מקבלים אישור להתפרנס על ידי השגת חסות ממעסיקים שהותר להם להעסיק עובדים זרים על בסיס זמני, אך גם פה יש קריטריונים ותנאים מוגדרים וברורים שעל העובד ועל המעסיק לעמוד בהם.

מה שחשוב אם כן במידה ואתם מעוניינים להרוויח כסף באוסטרליה זה שתבחנו את הנושא מקרוב, תעשו את השיקולים שלכם ותחליטו החלטה נבונה, סיור באתר טרמינל יסייע לכם לקבל את התשובות הנחוצות, תוכלו לערוך סקירה ראויה, לקבל עצות והמלצות ממוחים ומגולשים כמוכם ולבחור בהצלחה.

פורטל טרמינל - עוזר לכם לדעת, להבין ולהחליט.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :