חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :מגורים בחו"ל
עבודות בחו"ל - טיפים חשובים|28.05.2015 מאת: טרמינל
  האם לפנות לחברות כבר בארץ? 
 
אם החלטתם לחפש עבודות בחו"ל, מומלץ לפנות גם לחברות בארץ המתמחות בהשמה, או בחברות המגייסות בארץ עובדים למגוון עבודות בחו"ל. נסו לא להתפזר יותר מדי, לא צריך לפנות ליותר מחמש חברות המציעות לישראלים עבודות בחו"ל. במהלך הפגישה, תרגישו חופשי לשאול כל שאלה רלוונטית: האם החברה משתתפת בכרטיס הטיסה, האם תחוייב בשכר דירה או בהוצאות שונות כגון עלות הסעות, כמה זמן החברה עובדת במדינת היעד, האם תינתן לך הכשרה, וכן הלאה. חשוב לבחור לא רק בהצעה הכדאית ביותר- אלא גם באמינה ביותר. 
 
מתי לנסוע? 
 
 תקופת השיא של המכירות היא סביב חג המולד. בארה"ב, רוב הישראלים שמחפשים עבודות בחו"ל נוסעים לקראת "יום שישי השחור", שחל אחרי חג ההודיה באוקטובר. במהלך יום שישי השחור יש מבצעים מטורפים, והחנויות נפתחות מוקדם בבוקר. גם באירופה וביעדים נוספים תקופת השיא של המכירות של עבודות בחו"ל נמשכת מאוקטובר עד דצמבר. אולם לוקח זמן להשתשפשף בעבודה, לכן כדי לנסוע חודשיים לפני כן, כדי להגיע בכושר שיא לתקופה המכריעה של החגים - בעיקר אם זו הפעם הראשונה שחיפשתם עבודות בחו"ל. 
 
הוצאת ויזת עבודה לארה"ב
 
ישראלים שנוסעים לצורך עבודה בארה"ב ללא ויזה מתאימה עלולים להסתבך עם הרשויות, ומסתכנים בגירוש ל-10 שנים מהמדינה. כיום, חלק מהמעסיקים המציעים לישראלים עבודות בחו"ל יכולים לדאוג להם גם לוויזות זמניות, כולל בארה"ב. אולם יש כאן התחייבות: אם קיבלתם את הוויזה באמצעות המעסיק, תהיו מחוייבים לעבוד עבורו כי הוא זה שייצג אתכם מול מחלקת ההגירה בארה"ב.
 
בעלי דרכון אירופי? סעו לאירופה
 
יותר ויותר ישראלים בעלי דרכון אירופי המחפשים עבודות בחו"ל נוסעים בשנים האחרונות לאירופה. חלק מהם נוסעים ללא ויזת עבודה ומסתכנים במעצר וגירוש. לעומתם, ללא מעט ישראלים יש דרכון אירופי, ולכן אלו מהם המחפשים עבודות בחו"ל צריכים לתת עדיפות קודם כל לכל סוג של עבודה באירופה, שבה הם רשאים לעבוד, ולחפש עבודות בחו"ל בכל אחת מ-27 מדינות האיחוד. 
מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :