חיפוש עבודות בחו"ל

        

טיפים

מומלץ לקחת אתכם כסף לעבודה בחו"ל

מומלץ להגיע לחו"ל עם גב של כ-400$ (במזומן או בהמחאות נוסעים (טרוולר צ'קס) לפחות ואם ניתן גם עם כרטיס אשראי בינלאומי. 3 סיבות עיקריות למה זה חשוב:
1. ביקורת הגבולות: בשלב ביקורת ההגירה טרם מעברכם בביקורת הדרכונים מומלץ לא לעורר חשד מיותר שמה הינכם עשויים להוות נטל על המערכת. על כן מומלץ להגיע עם סכום כסף של מספר מאות דולרים לשימוש מיידי שיוכיח שהנכם יכולים לתחזק את עצמכם ובנוסף גם עם כרטיס אשראי בינלאומי אם יתאפשר לכם.
2. הוצאות המחייה לימים הראשונים: כל ההוצאות הבסיסיות לימים הראשונים בטרם תקבלו את משכורתיכם הראשונה. לשם כך אנו ממליצים על סכום של 400$ במזומן או בהמחאות נוסעים (טרוולר צ'קס) ואם ניתן לכם להביא עמכם סכום מעט גבוה יותר אז מה טוב.
3. להמשך הדרך: בכל רגע נתון חשוב להיות משוחררים לצאת לדרך חדשה. אם בגלל שמחליטים לסיים לעבוד ולחזור לארץ ואולי בגלל שאתם רוצים להמשיך לטיול ארוך בתום תקופת העבודה. כך או אחרת, המחאות נוסעים מומלצות ביותר כיוון שהם מבוטחים למקרה של אובדן או גנבה והם תמיד יאפשרו לכם בכל מקום בו תהיו לקבל כסף מזומן. בנוסף עם כרטיס אשראי בינלאומי תוכלו להיות רגועים שתמיד תתאפשר לכם גמישות כלכלית מלאה לפי מידת הצורך.

תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :