חיפוש עבודות בחו"ל

        

אודותינו

תודה שבחרתם לצאת לעבוד בחו"ל עם פורטל טרמינל!

בפורטל טרמינל הושקעה מחשבה רבה, טכנולוגיה ויצירתיות על מנת לאפשר לכם ליהנות מזירת העבודות הגדולה והמקיפה ביותר עבור ישראלים המעוניינים לעבוד בחו"ל. הכלים הידידותיים באתר יעזרו לכם למצוא במדויק את העבודה שלכם מעבר לים, לקבל מענה לשאלות והתלבטויות, לשתף בחוויות, להשפיע בסקרים, להתעדכן לפני כולם בחדשות חמות בתחום העבודה בחו"ל ולקבל עולם ומלואו במספר לחיצות על העכבר.

מייד תבחינו שהגלישה בפורטל ידידותית ופשוטה ביותר. בליבו של האתר מצוי מנוע חיפוש מתקדם המאפשר לכם לראשונה ליהנות מסרגל חיפוש מתקדם ולבחור מבין מגוון העבודות המוצעות בחו"ל . כל מה שצריך זה להגדיר את מה שאתם מחפשים ומיד תקבלו את התוצאות הרלוונטיות ביותר עבורכם!

שירות ייחודי נוסף באתר הוא שני חלקי פורום המומחים. פורום ויזות המנוהל ע"י משרד עו"ד קן-תור עכו, המתמחה בשרותי ויזות ואשרות עבודה למדינות מעבר לים, ופורום עבודה בחו"ל המנוהל ע"י צוות הפורטל אשר עבד, טייל והשתולל כמעט בכל נקודה שעל הגלובוס.

אנחנו יודעים שקבלת החלטה לעבודה בחו"ל אינה החלטה פשוטה, ועל כן העמדנו לשרותכם שירות ייעוץ והכוונה  ע"י חברות ההשמה המובילות  תוכלו למצוא קישור לשירות בכל דף באתר, להשאיר פרטים ונציגי חברות ההשמה ינסו לעזור לכם לסנן, למיין ולהחליט.

 

נשמח אם תפנו אלינו בכל שאלה או בקשה.

שדות חובה *
*שם פרטי:
*שם משפחה:
*דוא"ל:
*טלפון:
*נושא הפניה:
*תוכן:

אנו פה בשבילכם!

 

צוות פורטל טרמינל.

 

תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :