חיפוש עבודות בחו"ל

        

פרסום בפורטל טרמינל

בפורטל טרמינל תוכלו ליהנות מאפשרויות רבות ומגוונות של תמהילי פרסום להתאמה המקסימאלית עבורכם. (ראו מצגת באנרים בהמשך הדף).

קמפיינים רחבי היקף במדיות השונות, שיתופי פעולה ייחודיים ופעילות קד"מ ,מבטיחים כמות כניסות גבוהה של מחפשי עבודה לפורטל טרמינל. בנוסף, מנוע חיפוש מתקדם ומערכת ידידותית למשתמש מאפשרים לגולשים למצוא את העבודות המתאימות ביותר עבורם דבר המשרת אתכם המעסיקים, ומאפשר מידת התאמה מושלמת בין צרכי מחפש העבודה לבין החברה המעסיקה.

אנו מאמינים בשקיפות ובתוצאות גלויות וברורות. בפורטל טרמינל כל מעסיק בתחום יכול להיכנס אל חשבון החברה שברשותו ולנהל בעצמו בכל זמן נתון את הפניות שנכנסו לחשבונו, לעדכן את המשרות שהעלה ולקבל משובים און-ליין לגבי מידת האפקטיביות של מודעותיו.

מסלולי הפרסום באתר:

מודעה ללא תשלום - תוכלו להעלות את המודעה כמודעת שורה רגילה. כל מודעה שתועלה, מייד תקודם לעמוד הבית תחת "עבודות אחרונות בחו"ל" ותופיע בתוצאות החיפוש הרלוונטיות. מסלול זה מתאים בעיקר לאנשים פרטיים או חברות קטנות. יש ללחוץ על "הוספת משרה לאינדקס"

שורה מודגשת - מודעת השורה תודגש ותבלוט בהתאם לחיפושי הגולש ותמיד תישאר בקבוצת המודעות הראשונה יחד עם שאר המודעות המודגשות, ולפני המודעות שאינן מודגשות. שימו לב! על מנת להיות בחלק העליון של שורות העבודה המודגשות בלוח, יש להקפיץ את המודעה מפעם לפעם דרך חשבון החברה. מסלול זה אפקטיבי ביותר ומיועד בעיקר לאנשים פרטיים וחברות קטנות המעוניינות בחשיפה גבוה,ובבולטות . קיימים 2 מסלולי פרסום – לשלושה ולשישה חודשים. ניתן לרכוש שירות זה בכרטיס אשראי דרך האתר. לחצו על "הוספת משרה לאינדקס"

פרסום מתקדם - אפשרות בחירה של תמהיל פרסום הכולל באנרים. הבאנרים המוצעים נמצאים בעמוד הבית ובעמודים הפנימיים. בפריסת הבאנרים ובכמותם הושקעה מחשבה רבה ליצירת חשיפה גבוהה ומתן תוצאות מקסימאליות. לא עוד לונה פארק של באנרים ללא הגבלה! הבאנרים הפרסומיים מיועדים לבעלי חברות בינוניות וגדולות ולקבלת תמורה גבוהה במיוחד.

הפקת הבאנרים והפרסומים תעשה ע"י סטודיו טרמינל .

פרסום פרימיום - תוכן שיווקי, שורות טקסט בעמוד הבית, חסויות וכלים ייחודיים נוספים. המענה המקיף והאפקטיבי ביותר עבור חברות המעוניינות לצאת בקמפיין רחב ולנצל בו-זמנית את מיטב אפיקי הפרסום היעילים ביותר בפורטל טרמינל.

אולסיילרים - חבילת אולסיילרים, המאפשרת חשיפה ממוקדת אל מול בעלי החברות.
ראו עוד פרטים
בדף אולסיילרים .

שדות חובה *
*שם חברה:
*שם פרטי:
*שם משפחה:
*דוא"ל:
*טלפון:
טלפון נוסף:
*מסלול פרסום:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :