חיפוש עבודות בחו"ל

        

פרטי משרה

הכי טובים שיש. נקודה
משוחררים? לא מוצאים את עצמכם ? המשכורת בארץ לא מספקת אתכם ?חדשות נהדרות יש לכם הזדמנות לצאת מהחדר להפסיק לחלום , להתחיל לעבוד ולעשות הרבהההה כסף!!!
תאריך עדכון: 03-08-2014
the best markting
תחום: מכירות בקניונים
תת תחום: ים המלח
יבשת: ארה"ב
מדינה: ג'ורג'יה
עיר: --
שכר: בסיס + עמלות
כרטיס טיסה: מלא   הזמנת טיסה ליעד
 
על החברה
החברה שלנו היא קטנה, משפחתית ואיכותית ולכן אנו בוחרים את האנשים שלנו בקפידה!
כל מי שמבין במכירות בחו"ל יודע שאין כמו לעשות קריסמיס בעגלות בארהב, השאלה היא תמיד איפה כדי הפעם? במקום קר או חם? תיירותי או לא? דוברי ספרדית או לא? בחברה גדולה או קטנה?
אז תנו לנו לעשות לכם את החיים קלים: החברה בנויה מסלזמנים מהשורה הראשונה, שכבר עברו יותר מקריסמיס אחד ובמקומות "הכי חמים"-
תאור משרה
במשך כל השנה המכירות הם מצויינות אך בשלבים האלו של השנה "קריסמס טיים" היא הופכת לכפולה . הלקוחות מגיעים לקניונים במטרה לקנות – והרבה ! לכל אחד יש רשימת אנשים שהוא צריך לקנות לו מתנה . העבודה היא פנייה ללקוח עם "סמפלים", עצירה קלה מאוד, ומכירה ע"י קסם אישי ושיטות מכירה ייחודיות שתלמדו ותרכשו במהלך העבודה .מי שרוצה למכור יעשה את זה והרבה – העבודה מחייבת אנרגיות טובות וחיוך שתמיד ילווה אתכם כל היום! עובדים 5 – 6 ימים בשבוע , יש התחשבות בשומרי שבת!!!
תנאים
עבודה לפי מדרגות אחוזים (25%-30%), 5 וחצי ימי עבודה בשבוע. שעות עבודה בקניון 10:00-21:00, ימי ראשון 11:00-18:00. משכורות כל שבועיים מרגע שהתחלתם לעבוד. עבודה עם טריינרית בעגלה ומחוץ לעגלה (ע"פ הצורך), רכב בכל דירה. מעבר לתנאים אלו לכל שאלה נוספת יש לפנות לאנשי הקשר.
הטבות
עד שלושה חודשים בחברה תקבלו חצי מכרטיס הטיסה אחרי חצי שנה כבר תקבלו החזר כרטיס טיסה מלא. בונוסים שבועיים וגם טרגטים אישיים. הטבות לעובדים עם ניסיון!
יצירת קשר עם החברה
שם איש קשר:קובי

מלא את פרטיך ונציג החברה יחזור אליך בהקדם.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה:
ויזה:
דרכון נוסף:
הערות :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
המלצות
אין המלצות למשרה זו....לחץ כאן להוספה
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :