אודותינו פרסם אצלנו צור קשר כניסה למעסיקים

סיימתם צבא? מה עם עבודה באירופה?

אירופה נחשבת לאחת מיעדי התעסוקה בחוץ לארץ הטובים ביותר, עם רמת חיים גבוהה וצריכה מקומית שלא יודעת סוף. גם מאות מיליוני התיירים שפוקדים כל שנה את היבשת המתויירת ביותר בעולם תורמים לרווחים נאים במכירות.

תעסוקה באירופה מתייחסת ברובה לעסקי העגלות או למכירת ציורי שמן מדלת לדלת. במרחק טיסה קצר יחסית של בין 3 ל-5 שעות, קרוב לבית  אבל רחוק שנות אור מבחינה תרבותית, אפשר למצוא רמת מחייה שונה לגמרי. גם חיי הלילה ידועים כסוערים, קינקיים ואוונגרדים, ובטוח שתרצו לקחת חלק בהם.

היתרונות של עבודה באירופה

היתרון הבולט ביותר של משרות באירופה הוא הקרבה היחסית לארץ, והקרבה הגיאוגרפית בין היעדים. נגיד שאתם עובדים במכירת ציורי שמן בפרברי אמסטרדם, בזמנכם הפנוי תוך שעתיים תוכלו להגיע לבירת בלגיה בריסל, תוך 3 שעות לעיר הציורית קלן שבגרמניה וגם פריז לא רחוקה. עם רכבות סופר-מהירות שטסות ב-300 קמ"ש ולוקחות אתכם בנוחות ובמהירות מקצה אחד של היבשת לשני, תוכלו לחרוש את היבשת ולהגיע למקומות היפים, התרבותיים והמעניינים ביותר בעולם.

מידע כללי

הבדלי שעות: 1- במערב אירופה, 2- באנגליה ואירלנד.
שפות: אנגלית, צרפתית, ספרדית, גרמנית, הולנדית, דנית ועוד. רוב התושבים מדברים אנגלית ולא תהיה לכם בעיה להסתדר בשום מקום.
מטבע: יורו בכל היבשת ולירה שטרלינג באנגליה
אוכל: מכל סוג, טעם וצבע שקיים. מעבר למזון המקומי, המהגרים מביאים טעמים אתניים ומיוחדים מכל העולם.

עבודות באירופה ומחייה

סוגי משרות: האפשרויות מתרכזות כיום בעיקר בעסקי עגלות מכירה שהחלו כבר בקיץ 2002. באותה תקופה ישראלים ראו בתעסוקה באירופה תחליף לארה"ב שעדיין נמצאה תחת טראומת ה-11 בספטמבר, ומאז התפתח פלאים. תחום נוסף שנחשב די פופולארי הוא מכירת תמונות שמן.
 
כמה אפשר להרוויח: עבודות באירופה מאפשרות להרוויח בממוצע 100 עד 300 יורו ביום. יש לזכור שעלות המחיה נחשבת גבוהה, ולמרות זאת ניתן ליהנות ממרווחי רווח גדולים ולחזור הביתה עם חשבון בנק מנופח.
 
תנאי מחייה: תנאי המחיה שמספקות חברות עבודה באירופה הם צנועים יותר מאשר בארה"ב ובקנדה. לא תמיד מקבלים רכב כחלק מהעסקה, אך גם אם לא, המדינות מרושתות ברכבות עירוניות שיקחו אתכם לכל מקום ופינה ברחבי הערים והפרברים. דירות המגורים הן בדרך כלל די בסיסיות מבחינת אבזור, ריהוט וגודל - מדובר בתנאי מחייה תנאים פרקטיים ולא הרבה יותר. שעות העבודה, כנהוג בחיי האירופים, נוחות יחסית, ומסיימים בין 6 ל-8, מה שמשאיר מספיק זמן לבילויים.

 

לייעוץ מקצועי חינם מלאו פרטים
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
קבל עדכונים מטרמינל
עבודות נבחרות באירופה
לכל העבודות באירופה
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא: