אודותינו פרסם אצלנו צור קשר כניסה למעסיקים

אפשרויות תעסוקה באנגליה

תעסוקה בממלכה המאוחדת נחשבת לאופציה רווחית ביותר, עם רמת החיים וצריכה מקומית מהגבוהות בעולם ומשכורת היא בלירות שטרלינג - מהמטבעות היציבים בעולם.  אפשרויות התעסוקה באנגליה מתייחסת ברובה לעסקי העגלות, אך מכירות ציורי שמן היא אלטרנטיבה רווחית נוספת. אפשרויות הפרנסה התרחבו בשנים האחרונות מחוץ לגבולות הבירה לונדון, והתפשטו בסקוטלנד, ווילס ואף במדינה השכנה אירלנד.
 
כללי

מרחק מישראל: בערך 2200 מייל, 4-5 שעות טיסה.
הבדלי שעות: שעתיים לפני ישראל.
שפה: אנגלית.
מזג אוויר: בגדול - אפרורי. למרות שגווני האפור משתנים בין האזורים.
מטבע: לירה שטרלינג, נקראת גם פאונד (=6.7397 ₪, נכון ל-18.7.08)
אוכל: בעבר אהבו להשמיץ את המטבח האנגלי, אבל בשנים האחרונות חלה התקדמות גדולה בתחום, וניתן לאכול טוב גם ברחבי בריטניה. אחרי הכל, השף העירום הוא אנגלי.
 
פרנסה ומחייה

סוגי משרות: התעסוקה בממלכה המאוחדת מתרכזת כיום בעיקר בעסקי עגלות מכירה שהחלו כבר בקיץ 2002. באותה תקופה ישראלים ראו בתעסוקה בממלכה המאוחדת תחליף לארה"ב שעדיין נמצאה תחת טראומת ה-11 בספטמבר.

תחום נוסף שנחשב די פופולארי הוא מכירת תמונות שמן. בשנים הראשונות התרכזו רוב החברות המעסיקות ישראלים באזור לונדון אך לאט החלו להתפשט לכל המדינות הקרובות - אירלנד, סקוטלנד ווילס. אפשרות התעסוקה באנגליה היתה ונשארה אטרקטיבית בעיקר בזכות הקרבה היחסית לישראל והמטבע החזק ששומר על ערכו.
 
כמה אפשר להרוויח: משרה באנגליה מאפשרת להרוויח בממוצע 100-300$ ביום, או £50-£150. החסרון הוא שעלויות המחיה די גבוהות, כך שיש לקחת את זה בחשבון.
 
תנאי מחייה: תנאי המחיה שמספקות חברות תעסוקה בממלכה המאוחדת הם צנועים יותר מאשר בארה"ב ובקנדה. לא תמיד מקבלים רכב כחלק מהעסקה - כשמדובר בלונדון התנועה מתבססת על הרכבת התחתית בלבד (וטוב שכך - מי רוצה לנהוג בצד הלא-נכון של הכביש?). דירות המגורים הן בדרך כלל די בסיסיות מבחינת אבזור, ריהוט וגודל - מדובר בתנאי מחייה תנאים פרקטיים ולא הרבה יותר. אבל שעות העבודה נוחות יחסית - מסיימים ב-6-8, מה שמשאיר מספיק זמן לבילויים. אפשר גם לשכור דירה באנגליה באופן עצמאי.
 
אחרי העבודה

חיי חברה: אנגליה בפרט ובריטניה בכלל נחשבות למרכז פעילות ותרבות אירופי ולכן מהוות מוקד משיכה לצעירים מכל העולם. ישראלים ניתן למצוא למכביר בערים הגדולות, כך שתוכלו להרגיש לגמרי בבית.


בילויים: לונדון היא כמובן בירת תרבות ואמנות עולמית. תיאטרון, מוזיאונים וגלריות, קולנוע ומה לא. חיי לילה בלונדון הם מהמדהימים בעולם, אבל גם בערים אחרות ברחבי הממלכה ישנן סצנות בילוי סואנות, ולו רק בזכות המנהג האנגלי הידוע לסיים את יום העבודה בפאב. למרות שמרבית הפאבים נסגרים מוקדם יחסית, לאחר מכן מגיע שלב המועדונים, כך שסביר שלא תמצאו את עצמם משוטטים משועממים.
 
בגדול

להתפרנס בממלכה המאוחדת טומנת בחובה יתרונות בולטים, שקשורים למטבע אנגלי החזק ולקרבה לישראל שמתבטאת בכרטיס טיסה זול יחסית, כשמדובר בחישוב עלויות מול הכנסות. לאלו שמחפשים לא להתרחק מהבית יותר מדי, ולהתמקם במקום טוב באירופה, כדאי לשקול אפשרויות תעסוקה באזור אנגליה שתאפשר גישה קלה לרחבי היבשת, הכנסות בלירה שטרלינג והרבה גינס.

לייעוץ מקצועי חינם מלאו פרטים
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
קבל עדכונים מטרמינל
עבודות נבחרות באירופה
לכל העבודות באירופה
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא: