אודותינו פרסם אצלנו צור קשר כניסה למעסיקים

 

צעירים? שוקלים לעבוד בארצות הברית?

עבודה בארה"ב הייתה ונחשבת עד היום לאחת מהאפשרויות המועדפות ביותר. ישנן משרות רבות בארצות הברית מניקוי שטיחים לבסטות ומכירת ציורי שמן ועד למשרות הובלה ומנעולנות. זו אפשרות נהדרת לתעסוקה מעניינית וגם הזדמנות נהדרת לטייל ולהתענג על חיי לילה סוערים ומגוונים.

מידע כללי על ארצות הברית


מרחק מישראל:  בין 4,000 ל-8,000 מייל, 10-18 שעות טיסה (תלוי לאיזה חוף).
הבדלי שעות:  במזרח: 7 שעות לפני ישראל

 במערב: 10 שעות לפני ישראל.
שפה: אנגלית.
מזג אוויר: תלוי באזור.
מטבע : דולר (שער עדכני ( www.xe.com
אוכל : מכל סוג, טעם וצבע שאפשר לחשוב עליו.

עבודה בארה"ב ומחייה

סוגי עבודות בארה"ב:  כשמדברים על נושא זה מתכוונים למקורות התעסוקה העיקיים עבור ישראלים שהם בעיקר בתחום המכירות. המשרות הראשונות שישראלים נהגו לעסוק בהן היו מתחום ההובלות, אך היום את מרבית הישראלים ניתן למצוא מוכרים בדוכני מזון, עגלות בקניון, מכוניות גלידה ועוד.

בשנים האחרונות ארצות הברית התפתחה רבות בכל הקשור להעסקת זרים, והיום ניתן למצוא אופציות רבות למחפשים. אם בעבר רק אוהבי האתגרים מבנינו, שהיו מוכנים לנוס על נפשם כאשר הגיעה משטרת ההגירה, היו מוכנים לעבוד בה, היום מדובר באפשרות שפתוחה לכולם.

כמה אפשר להרוויח:  עבודה בארה"ב, בעיקר בתחום המכירות, מבוססת בחלקה הגדול על עמלות. כך שאפשר לומר שבתקופת השיא המשכורת יכולה לנוע בין 100$ ל-500$ ליום. הימים הם ארוכים, לעיתים משמרות שנמשכות לא פחות מ- 12 שעות, אז חשוב לקחת בחשבון את האופציה של שחיקה.

חשוב לדעת שהכסף הגדול נמצא לאו דווקא בערים הגדולות. לפעמים באזורים צנועים יותר, כמו פרברי ערים או ערים קטנות יותר, הקניון מהווה אטרקציה גדולה יותר למטרת בילוי וקניות, ומכירות בקניונים או אוטו-גלידה יכולות להכניס יותר כסף בפרק זמן קצר יותר.

תנאי מחיה:  כשמדובר במשרות בקניונים, תנאי המגורים של הישראלים העובדים בארצות הברית כוללים בדרך כלל דירות מאובזרות שממוקמות בקומפלקסים מפוארים - עם בריכה, חניה ומה שתרצו. יחד עם כלי רכב שמספקות חלק מחברות התעסוקה (חישבו על ג'יפ מהשנתון האחרון), מדובר בהתגשמות של החלום האמריקאי, או לפחות קרוב מספיק.

מה עושים אחרי היום?

חיי חברה : עבור אלו שיבחרו עבודות בארה"ב בערים הגדולות, קרוב לוודאי שתמצאו את עצמכם בלב קהילה ישראלית גדולה ומגובשת. גם לאלו שיבחרו לגור בערים הקטנות יותר או בפרברים אין סיבה לדאוג, שכן יכול להיות שתשמעו פחות עברית ברחובות, אבל עדיין תתקשו להשתעמם או להרגיש בדידות. סביר להניח שאיתכם יעבדו עוד אי-אילו ישראלים, או שהחברים מהארץ יסמנו את הדירה שלכם כמטרה להתנחלות.

בילויים : תלוי בעיר בה בחרתם, כמובן. אם מדובר באחת מהערים הגדולות בארצות הברית, מדובר בחגיגה של בילויים בכל הימים וכל השעות, כמו חיי לילה בניו יורק. אבל גם בעיירה הכי קטנה במדינה, ובטח בזאת שצמודה לקניון, תוכלו למצוא בר שכונתי עם מוזיקה טובה ושולחן פול. ואם גם זה לא מספיק, אז ביקור במגה-פלקס עם 25 קולנועים (לפחות) יכול למלא לכם שעות פנויות רבות. כמובן שגם ניתן לתור בערים במגוון אתרי טיול שונים וחשובים בשביל החוויה התרבותית.

לעבוד - כסף טוב והנאה צרופה

תרבות הצריכה הידועה לשמצה של ארצות הברית מהווה פה יתרון חשוב עבור הישראלים ששוקלים משרות במכירה בקניונים, ומאפשרת תנאי קיום מצוינים.

אז נכון, מדובר באחד מהקומות השחוקים ביותר לתעסוקה עבור ישראלים, אך בכל זאת מגוון המשרות במקום, אופציות השכר המצוינות וחיי הלילה שהמדינה מציעה - הופכים אותה ליעד שמצדיק את הפופולאריות לה היא זוכה.

 

מאמרים נוספים על בארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב

לייעוץ מקצועי חינם מלאו פרטים
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
קבל עדכונים מטרמינל
עבודות נבחרות בארה"ב
לכל העבודות בארה"ב
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא: