אודותינו פרסם אצלנו צור קשר כניסה למעסיקים

חולמים לעבוד ולטייל בחו"ל?

בשביל צעירים רבים, האפשרות לגור בחו"ל, זה חלום שמתגשם. אך מה לעשות, מחירי הטיסות, המחייה והאוכל מצריכים ממונות שלא לכולם יש. כך קורה שהדרך היחידה לממש את החלום היא באמצעות עבודה בחול.

צעירים שבוחרים לעבוד למשך כמה חודשים בחו"ל מרוויחים רווח כפול - הם מקבלים משכורת מכובדת, תנאי מחייה מצוינים (לעיתים אפילו רכב צמוד) וזוכים בחוויה בלתי נשכחת של טיול ארוך ומקיף עם צעירים ישראלים בגילם. זה גם לא סוד שפעמים רבות אפשר לחזור לארץ עם לא מעט כסף שיכול בהחלט להועיל בהמשך.

מה צריך לדעת לפני ששוקלים לעבוד בחו"ל?

ההחלטה על סוג העבודה והמקום צריכה להיעשות באחריות ורק לאחר מחקר. בין היתר צריך לבדוק את סוגיית הויזות, המעסיקים ואופי העבודה העתידית. עבודה בחול כוללת אופציות רבות, ועל מנת להפיק מתקופה זו את המיטב וגם להנות על הדרך - חשוב לקרוא את המדריך שכאן.

ויזת עבודה

 עבודה חוקית בחו"ל מצריכה ויזת עבודה ואשרת שהייה. חשוב לוודא שיש לכם ויזה בתוקף, שכן ללא ויזה כזו אתם תעבדו באופן בלתי חוקי ותסכנו עצמכם. כל מדינה מציעה תנאים אחרים, ולא בכולן ישראלים יוכלו להוציא ויזה. חשוב להבדיל בין הסוגית השונים של ויזות - ויזות עבודה, ויזות לימודים, ויזות עסקים ועוד. כל ויזה מאפשרת שהייה של תקופה מסוימת שאותה אין לעבור.

מעסיקים חוקיים

להנפיק ויזות עבודה לא תמיד תבטיח לכם עבודה חוקית. עדיין יש מעסיקים שמנסים להעסיק באופן לא חוקי בלי ויזת עבודה. חשוב מאוד להישמר מפני העסקה לא חוקית. אתם תוכלו למצוא את עצמכם עוסקים בעניינים פליליים (סמים, זנות, הימורים), תעבדו ללא רישיון עבודה תוך סיכון גבוה ולא תזכו בתנאים בסיסיים מהמעסיק שלכם. על מנת להימנע מאי נעימות ומעבירה על החוק, חשוב לוודא שאתם עובדים עם מעסיק או חברה הפועלים ע"פ הנדרש.

מדינת היעד

גם לבחירה של המדינה בה תעבדו יש חשיבות רבה. לא כל המדינות מציעות ויזות עבודה, ולא כולן יתאימו לכן מבחינה אישית. כמה חשוב לכם המרחק מהבית? מה לגבי האקלים? באיזו עיר תמיד חלמתם לבקר?

באירופה, למשל, יכול להיות קשה יותר למצוא עבודה באנגלית, אך מנגד תהיו תמיד במרחק טיסה קצרה מהבית. ארה"ב מציעה שפע של עבודות לישראלים בניו יורק, מיאמי, לוס אנג'לס וערים נוספות, אך המרחק הרב מהבית לא יאפשר לכם לבקר יותר מידי. חשוב לקחת את הפרמטרים הללו בחשבון כאשר אתם בוחרים את המדינה אליה תיסעו.

טרמינל - מידע על ויזות עבודה, עבודות בחו"ל ומדריכי ערים

באתר טרמינל ריכזנו עבורכם כל מה שחשוב לדעת לגבי עבודה בחו"ל. פה תוכלו לשמוע סיפורים של ישראלים אחרים, לקרוא על ערים שונות ועל מה שיש להציע לכם והכי חשוב - למצוא משרות שוות בחו"ל.

לפרטים נוספים ומידע, מלאו את הטופס בתחתית העמוד ותקבלו את המידע הרלוונטי ביותר עבורכם.

 

לייעוץ מקצועי חינם מלאו פרטים
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
קבל עדכונים מטרמינל
עבודות נבחרות בארה"ב
לכל העבודות בארה"ב
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא: